Movies
Ratings
1138
Poor ThingsRated ★ 3.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
Beau Is AfraidRated ★ 4.0
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 4.0
Venom: The Last DanceRated ★ 2.0
The SubstanceRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 3.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.5
OppenheimerRated ★ 4.0
Badland HuntersRated ★ 1.5
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
Don't BreatheRated ★ 3.0
The Family ManRated ★ 3.5
Don't Look UpRated ★ 3.5
Bullet TrainRated ★ 3.0
PandorumRated ★ 3.0
Kick-Ass 2Rated ★ 3.0
Murder on the Orient ExpressRated ★ 3.5
StowawayRated ★ 2.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0