Movies
Ratings
282
HerRated ★ 5.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 5.0
The Water DivinerRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
Ralph Breaks the InternetRated ★ 4.0
SingRated ★ 4.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.0
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 4.0
The World of KanakoRated ★ 4.0
CommitmentRated ★ 1.5
Rise of the GuardiansRated ★ 3.0
Ant-ManRated ★ 4.0
On Your Wedding DayRated ★ 4.0
Jerry MaguireRated ★ 4.0
RedRated ★ 3.5
The InternRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 3.5
Suicide SquadRated ★ 3.5