Movies
Ratings
733
How to Train Your Dragon: The Hidden WorldRated ★ 5.0
Miss & Mrs. CopsRated ★ 5.0
AnnihilationRated ★ 2.5
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Captain MarvelRated ★ 4.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.5
PolarRated ★ 2.0
Ocean's ThirteenRated ★ 4.5
Ocean's TwelveRated ★ 4.0
Ocean's ElevenRated ★ 4.0
AquamanRated ★ 4.0
BumblebeeRated ★ 3.5
What's Eating Gilbert GrapeRated ★ 4.0
Hunter KillerRated ★ 4.5
The Equalizer 2Rated ★ 3.0
UpgradeRated ★ 4.5
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 4.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 4.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 4.0
The Jungle BookRated ★ 4.0