Titles you rated
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Pacific RimRated ★ 4.0
Cloudy with a Chance of Meatballs 2Rated ★ 4.0
Puss in BootsRated ★ 4.0
Hoodwinked!Rated ★ 4.0
Paranormal ActivityRated ★ 3.0
Midnight FMRated ★ 3.0
Now You See MeRated ★ 4.0
Cold EyesRated ★ 4.0
Fantastic FourRated ★ 4.0
Fast FiveRated ★ 4.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.0
Taken 2Rated ★ 3.0
Love FictionRated ★ 3.0
ArmageddonRated ★ 3.0
OrphanRated ★ 2.0
Live Free or Die HardRated ★ 4.0
SaltRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 4.0
SkyfallRated ★ 4.0