Titles you rated
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 3.5
The PrestigeRated ★ 5.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 4.0
The Butterfly EffectRated ★ 4.5
HancockRated ★ 3.5
I Saw the DevilRated ★ 3.5
UnbowedRated ★ 3.5
SunnyRated ★ 4.0
300Rated ★ 4.5
King and the ClownRated ★ 4.5
MasqueradeRated ★ 5.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 3.0
The ThievesRated ★ 4.5
SnowpiercerRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 3.5
TraffickersRated ★ 4.0- WishRated ★ 3.0