Titles you rated
Iron Man 3Rated ★ 5.0
HancockRated ★ 5.0
Real SteelRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
WantedRated ★ 4.0
Phone BoothRated ★ 3.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 5.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
TransformersRated ★ 5.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 5.0
I Am LegendRated ★ 5.0
Spider-Man 3Rated ★ 5.0
JumperRated ★ 5.0
GladiatorRated ★ 5.0
The MatrixRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
300Rated ★ 5.0