Movies
Ratings
542
The Magnificent SevenRated ★ 4.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
Black MoneyRated ★ 2.5
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 5.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.0
JobsRated ★ 3.5
MasqueradeRated ★ 4.5
Thor: RagnarokRated ★ 5.0
The Last SamuraiRated ★ 4.0
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 4.5
The RevenantRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 4.5- The ScamRated ★ 4.0
The Prince of EgyptRated ★ 4.0
No Country for Old MenRated ★ 5.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.5
New TrialRated ★ 4.0
HulkRated ★ 3.5
Shaolin SoccerRated ★ 5.0