Titles you rated
Fall in Love at First KissRated ★ 2.5
ParasiteRated ★ 3.0
Little ForestRated ★ 3.5
Daytime Shooting StarRated ★ 2.0
Crazy RomanceRated ★ 2.0
On Your Wedding DayRated ★ 3.0
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 4.0
To All the Boys P S I Still Love YouRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 3.5
Teen BrideRated ★ 3.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 2.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.0
Loving VincentRated ★ 5.0
Black PantherRated ★ 3.0
The Accidental Detective 2: In ActionRated ★ 3.0
CocoRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 3.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0