Titles you rated
1917Rated ★ 3.5
The Blair Witch ProjectRated ★ 4.0
R-PointRated ★ 2.5
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 2.5
MoonRated ★ 4.5
HerRated ★ 4.0
Source CodeRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.5
The Lego MovieRated ★ 4.0
Thank You for SmokingRated ★ 2.5
Seoul StationRated ★ 2.0
DragonHeartRated ★ 2.5
The Autopsy of Jane DoeRated ★ 2.5
10,000 BCRated ★ 1.5
Ghost ShipRated ★ 1.5
American SniperRated ★ 2.5
Chernobyl DiariesRated ★ 3.0
The MartianRated ★ 3.0
Apollo 13Rated ★ 3.5
Drag Me to HellRated ★ 3.5