Titles you rated
Train DreamsRated ★ 4.5
FrankensteinRated ★ 3.0
A House of DynamiteRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
AnoraRated ★ 3.0
MovingRated ★ 4.0
The Green MileRated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 2.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.0
MaterialistsRated ★ 4.0
SupermanRated ★ 3.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.5
The Boy and the HeronRated ★ 3.0
Hot BloodedRated ★ 3.0
Blood RainRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
The Ministry of Ungentlemanly WarfareRated ★ 2.5
All the Long NightsRated ★ 3.0
Poor ThingsRated ★ 4.0
Alien: RomulusRated ★ 3.5