Titles you rated
- BlackRated ★ 5.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 5.0
SaltRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 5.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 5.0
The IntouchablesRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 4.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 5.0
Tidal WaveRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
The Devil's GameRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0
SilencedRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 3.0