Titles you rated
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 5.0
Summer WarsRated ★ 4.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
Castle in the SkyRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 5.0
The Cat ReturnsRated ★ 5.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 3.0
The Devil's GameRated ★ 1.0
Kung Fu PandaRated ★ 5.0
Fortune SalonRated ★ 4.0
A Beautiful MindRated ★ 5.0
Corpse BrideRated ★ 4.0
City of GodRated ★ 1.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
ConstantineRated ★ 5.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.0
ShrekRated ★ 3.0