Titles you rated
MineRated ★ 3.5
Kim's ConvenienceRated ★ 3.0
Kim's ConvenienceRated ★ 4.0
Graceful FamilyRated ★ 4.0
Memories of the AlhambraRated ★ 3.0
Lupin Part 3Rated ★ 2.5
Inventing AnnaRated ★ 3.5
Money HeistRated ★ 3.0
True BeautyRated ★ 2.5
The One Day Destruction Entered the Front Door of My HouseRated ★ 3.0- 지락이의 뛰뛰빵빵Rated ★ 3.0
Money Heist season 3Rated ★ 3.0
Money Heist season 2Rated ★ 3.5
The King's AffectionRated ★ 3.0
Money Heist season 1Rated ★ 4.0- Jinny's Kitchen Season 2Rated ★ 3.0
I Am Groot Season 1Rated ★ 4.5
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 3.5
Physical: 100 Season 1Rated ★ 2.5
GBRB: Reap What You SowRated ★ 3.5