Titles you rated
ConstantineRated ★ 4.0
X-Men: The Last StandRated ★ 3.0
In TimeRated ★ 4.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 3.0
Men in Black IIRated ★ 3.0
The Mummy ReturnsRated ★ 3.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
JumanjiRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Toy Story 3Rated ★ 4.0
Forever the MomentRated ★ 4.0
SawRated ★ 5.0
The Grand HeistRated ★ 3.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 3.0
UpRated ★ 4.0
School of RockRated ★ 5.0
Batman BeginsRated ★ 3.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.0
The IncrediblesRated ★ 3.0
The Berlin FileRated ★ 5.0