Movies
Ratings
36
WhiplashRated ★ 4.5
Fast FiveRated ★ 1.0
LimitlessRated ★ 4.0
JumperRated ★ 4.0
Death NoteRated ★ 3.0
District 9Rated ★ 3.0
War of the ArrowsRated ★ 4.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 4.0
Fight ClubRated ★ 5.0
Confession of MurderRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 3.0
TransformersRated ★ 3.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
Total RecallRated ★ 4.0
National Treasure: Book of SecretsRated ★ 3.0
Ninja AssassinRated ★ 3.0
Law Abiding CitizenRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 4.0
IdentityRated ★ 5.0
SecretRated ★ 3.0