Titles you rated
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.5
Grand Maison TokyoRated ★ 3.5- Love in the Big CityRated ★ 4.0
Oshi no KoRated ★ 3.5
Fight For My WayRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 4.5- Major Season 6Rated ★ 4.0
- Major Season 5Rated ★ 4.0
- Major Season 4Rated ★ 4.0
Major Season 3Rated ★ 4.5
Major Season 2Rated ★ 4.0
Major Season 1Rated ★ 4.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 2Rated ★ 4.0- Bungo Stray DogsRated ★ 4.0
Bungo Stray DogsRated ★ 4.0
Bungo Stray Dogs Season 2Rated ★ 4.5