Titles you rated
Tong: MemoriesRated ★ 4.0
The Fishermen and the CityRated ★ 3.5
The GuestRated ★ 3.5
BOFURI: I Don’t Want to Get Hurt, so I’ll Max Out My Defense.Rated ★ 4.5
The PenthouseRated ★ 4.0- Toy Soldiers Season 2 MakingRated ★ 4.0
- Toy Soldiers 2Rated ★ 4.0
ReLIFERated ★ 5.0- Toy SoldiersRated ★ 4.0
Ask Us Anything Fortune TellerRated ★ 3.5
StartupRated ★ 4.5- 원피스 17기Rated ★ 5.0
- 원피스 15기 : 마린포드 PART2Rated ★ 4.5
- 원피스 14기 : 마린포드 PART1Rated ★ 5.0
- Naruto Shippūden Season 9Rated ★ 5.0
- Naruto Shippūden Season 8Rated ★ 4.5
- InuYashaRated ★ 5.0
- 원피스 13기 : 임펠다운Rated ★ 5.0
- 원피스 12기 : 샤본디제도, 여인섬Rated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0