Titles you rated
- The Final SemesterRated ★ 3.0
VertigoRated ★ 4.0
RashomonRated ★ 3.5
PossessionRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
Linda Linda LindaRated ★ 3.5
ChallengersRated ★ 0.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
PicnicRated ★ 4.0
The Ugly StepsisterRated ★ 3.0
Perfect BlueRated ★ 4.0
PadakRated ★ 3.0
3670Rated ★ 3.5
The Great DictatorRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 3.5- Colorless, OdorlessRated ★ 3.5
Machines Don't DieRated ★ 3.0
8½Rated ★ 3.0- Scary HouseRated ★ 3.0
MovingRated ★ 3.5