Titles you rated
Chainsaw ManRated ★ 3.0
Mashle: The Divine Visionary Candidate Exam ArcRated ★ 3.0
MashleRated ★ 3.0- Tales of the Bizarre: 2021 Fall SpecialRated ★ 2.5
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
The Great PassageRated ★ 3.5- Billion x SchoolRated ★ 3.5
Alice in BorderlandRated ★ 3.0
Infinite ChallengeRated ★ 4.5
D.P. Season 2Rated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 4.0
The Familiar of ZeroRated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5- 유희왕 2기Rated ★ 3.5
- 유희왕 1기Rated ★ 3.5
Terra FormarsRated ★ 3.0
Terra FormarsRated ★ 3.0