Titles you rated
Dallas Buyers ClubRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 4.5
DefaultRated ★ 3.5
The Drug KingRated ★ 2.0
Extreme JobRated ★ 1.5
Iron Man 3Rated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
BelieverRated ★ 3.0
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 3.0
A Star Is BornRated ★ 3.0
The Fate of the FuriousRated ★ 4.0
MicrohabitatRated ★ 4.0
Man in LoveRated ★ 0.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 5.0
Call Me by Your NameRated ★ 3.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
Born to Be BlueRated ★ 3.5
BurningRated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 4.0