Titles you rated
- 명탐정 코난Rated ★ 4.5
Crime Scene ZeroRated ★ 4.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 3.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 3.5
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 4.0
CassandraRated ★ 3.0- 명탐정 코난Rated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0- Daa! Daa! Daa! UFO Baby Season 2Rated ★ 5.0
Daa! Daa! Daa! UFO Baby Season 1Rated ★ 5.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 3.5- DoubtRated ★ 3.0
Princess HoursRated ★ 3.0- Azuki-chan Season 1Rated ★ 3.5
- 괴담 레스토랑Rated ★ 5.0
D.P. Season 2Rated ★ 3.0
Sex EducationRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0