Titles you rated
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Detective Conan: The Raven ChaserRated ★ 2.5
Last MileRated ★ 3.5
Four MinutesRated ★ 3.5
Pokémon: The Rise of DarkraiRated ★ 3.5
MonsterRated ★ 4.0
HAIKYU!! The Dumpster BattleRated ★ 4.5
The Bad Guys: Reign of ChaosRated ★ 3.0
Tune in for LoveRated ★ 3.5
Secret SunshineRated ★ 4.0
Instant SwampRated ★ 1.5
Our Little SisterRated ★ 4.0
Case Closed: The Million-Dollar PentagramRated ★ 3.0
Handsome GuysRated ★ 3.0
Adaptation.Rated ★ 3.5
Two Rooms, Two NightsRated ★ 3.0
Total EclipseRated ★ 2.0
Love ActuallyRated ★ 4.0
Phantom ThreadRated ★ 3.5
Charlie CountrymanRated ★ 2.0