Series
Ratings
32
Crime SceneRated ★ 4.0
Fictitious OL DiaryRated ★ 3.5
Bocchi the Rock!Rated ★ 3.5- No Path BackRated ★ 3.5
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.5
Tsurune: Kazemai High School Kyudo Club Season 1Rated ★ 3.5
Crime SceneRated ★ 4.0
Pocket MonstersRated ★ 3.5
Play It Cool, GuysRated ★ 4.0
MIU404Rated ★ 4.5
UnnaturalRated ★ 5.0
School BabysittersRated ★ 4.5
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 4.0
The Masterful Cat Is Depressed Again TodayRated ★ 4.5
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 4.0
100 Days My PrinceRated ★ 3.5
The GuestRated ★ 4.0
Strangers From HellRated ★ 3.5
The Way of the HousehusbandRated ★ 4.5
Travel with Dr. TriviaRated ★ 4.0