Titles you rated
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 4.5
I Need RomanceRated ★ 4.5
LIAR GAMERated ★ 4.5
I Need RomanceRated ★ 4.5
LIAR GAMERated ★ 4.5
Code BlueRated ★ 4.0
Sweet 18Rated ★ 4.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
Here Comes Mr. OhRated ★ 4.0
Legal HighRated ★ 4.5
Plus Nine BoysRated ★ 4.5- Bloody Monday Season 2Rated ★ 4.0
Bloody MondayRated ★ 4.0
Liar GameRated ★ 4.0
Seven Days of a Daddy and a DaughterRated ★ 4.5
Yong PalRated ★ 4.0
My Love Eun DongRated ★ 4.5
She Was PrettyRated ★ 4.0
Bring It On, GhostRated ★ 4.0
My Wife's Having an Affair This WeekRated ★ 4.0