Series
Ratings
81
Squid Game Season 3Rated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 4.0
What If...? Season 1Rated ★ 4.0
D.P. Season 2Rated ★ 3.5
BargainRated ★ 4.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Moon KnightRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 3.0
Hellbound Season 1Rated ★ 4.0
Sex EducationRated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 5.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.5
Love, Death & Robots Season 2Rated ★ 4.0
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 4.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.0
Money Heist season 1Rated ★ 4.0
Money Heist season 2Rated ★ 4.0
Money Heist season 3Rated ★ 4.0