Movies
Ratings
90
BTS: Yet To Come in CinemasRated ★ 0.5
The Florida ProjectRated ★ 3.5
The White TigerRated ★ 3.5
Doomsday BookRated ★ 1.0
Loving VincentRated ★ 2.0
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 1.0
Bird BoxRated ★ 1.5
Miss GrannyRated ★ 3.5
Whisper of the HeartRated ★ 4.5
The Day After TomorrowRated ★ 2.5
Moby DickRated ★ 3.5
CocoRated ★ 4.0
Teen SpiritRated ★ 3.5
To LiveRated ★ 5.0
FuryRated ★ 4.0
John WickRated ★ 4.0
ExtractionRated ★ 2.5
Baby DriverRated ★ 4.5
About TimeRated ★ 4.5
The Devil Wears PradaRated ★ 4.5