Titles you rated
Hellbound Season 1Rated ★ 3.5
Lovestruck in the CityRated ★ 3.0
A Shop for KillersRated ★ 3.5- The FrogRated ★ 3.0
Good or Bad Dong JaeRated ★ 4.0
Hellbound Season 2Rated ★ 2.0
The 8 ShowRated ★ 3.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.5- DoubtRated ★ 3.5
- Bloody Game Season 3Rated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Shop of the LampRated ★ 4.0
Money Heist season 2Rated ★ 4.0
Strangers From HellRated ★ 3.0
YouRated ★ 5.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.5
Money Heist season 1Rated ★ 5.0
My MisterRated ★ 5.0
Voice season1Rated ★ 3.5