Titles you rated
The WhaleRated ★ 5.0
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
FlowRated ★ 5.0
The SubstanceRated ★ 4.5
ConclaveRated ★ 4.5
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 4.5
The LighthouseRated ★ 3.5
The Witch in the WindowRated ★ 1.0
SplinterRated ★ 0.5
You're NextRated ★ 4.5
Killing GroundRated ★ 0.5
1BRRated ★ 2.5
SissyRated ★ 5.0
The RoomRated ★ 4.0
The MachinistRated ★ 5.0
SwallowRated ★ 3.5
Little JoeRated ★ 2.5- Curse of the ScarecrowRated ★ 0.5