Titles you rated
StrangerRated ★ 4.5
My MisterRated ★ 3.0
One Punch ManRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 3.0- Midnight Diner Season 2Rated ★ 3.5
FargoRated ★ 3.5
We Married as a Job!Rated ★ 4.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 3.0
CSI: Crime Scene InvestigationRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 3.0
Game of ThronesRated ★ 4.0- Doctor WhoRated ★ 3.5
- Doctor WhoRated ★ 4.5
Doctor WhoRated ★ 5.0
Doctor Who: The Next DoctorRated ★ 4.0
Doctor WhoRated ★ 3.5- Doctor WhoRated ★ 4.0
Doctor WhoRated ★ 4.5
Doctor WhoRated ★ 4.0
Star TrekRated ★ 4.0