Titles you rated
The Spy: Undercover OperationRated ★ 3.0
Iron ManRated ★ 4.0
Wreck-It RalphRated ★ 3.0
ChawRated ★ 3.0
The CoreRated ★ 3.0
Alvin and the ChipmunksRated ★ 4.0
Total RecallRated ★ 3.0
BattleshipRated ★ 4.0
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 4.0
The Golden CompassRated ★ 4.0
Miracle on 1st StreetRated ★ 3.0
Ice AgeRated ★ 4.0
PrometheusRated ★ 4.0
Taken 2Rated ★ 4.0
MadagascarRated ★ 3.0
Live Free or Die HardRated ★ 4.0
The PianistRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 4.0
The IslandRated ★ 4.0
PunchRated ★ 4.0