Movies
Ratings
107
The ConjuringRated ★ 4.0
ChronicleRated ★ 4.0
Warm BodiesRated ★ 5.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
Bee MovieRated ★ 3.0
Man of SteelRated ★ 4.0
Sector 7Rated ★ 2.0
Love On-AirRated ★ 3.0
FrozenRated ★ 5.0
The Great GatsbyRated ★ 5.0
8 MileRated ★ 5.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0
Hide and SeekRated ★ 3.0
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 5.0
HulkRated ★ 4.0
Runway CopRated ★ 5.0
FlippedRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0
The Incredible HulkRated ★ 4.0