Movies
Ratings
115
Catch Me If You CanRated ★ 3.0
King and the ClownRated ★ 3.0
MarathonRated ★ 3.0
He's Just Not That Into YouRated ★ 3.0
Monsters, Inc.Rated ★ 3.0
The PriestsRated ★ 3.0
The Beast And The BeautyRated ★ 3.0
LimitlessRated ★ 3.0
ArrivalRated ★ 3.0
GravityRated ★ 3.0
Big Hero 6Rated ★ 4.0
Yes ManRated ★ 3.5
Sing StreetRated ★ 3.5
Life of PiRated ★ 4.0
The InternRated ★ 3.0
Personal EffectsRated ★ 3.5
Love & Other DrugsRated ★ 3.5
Face/OffRated ★ 4.0
Step UpRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 3.5