Titles you rated
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0- Love AttackRated ★ 3.0
Youth of MayRated ★ 5.0- Overlap Knife, KnifeRated ★ 4.0
High School Mystery Club Season 3Rated ★ 5.0
A Virtuous BusinessRated ★ 4.0
The Fiery Priest Season 1Rated ★ 5.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
The Judge from HellRated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
My Sibling's RomanceRated ★ 3.0
Lovely RunnerRated ★ 5.0
Sweet and Sour ChickenRated ★ 3.0
My DearestRated ★ 5.0