Titles you rated
The WrestlerRated ★ 3.5
Small, Slow but SteadyRated ★ 4.0
Shall We Dance?Rated ★ 4.0
People and MeatRated ★ 3.5
PossessionRated ★ 3.0
The World of LoveRated ★ 3.0
WeaponsRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
MoneyballRated ★ 4.5
Violent CopRated ★ 3.5
Punch-Drunk LoveRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
It Was Just an AccidentRated ★ 4.0
A Dance in VainRated ★ 2.5- Mr. Kim Goes to the CinemaRated ★ 4.0
KOKUHORated ★ 4.5
The Shadow's EdgeRated ★ 2.5
En Route ToRated ★ 4.0
The Lost BusRated ★ 3.0