Movies
Ratings
101
ConclaveRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 5.0
The BrutalistRated ★ 1.5
ViceRated ★ 3.0
Call Me by Your NameRated ★ 3.5
Legends of the FallRated ★ 3.5
Hidden FiguresRated ★ 5.0
A Street Cat Named BobRated ★ 4.0
A River Runs Through ItRated ★ 4.5
Forrest GumpRated ★ 4.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.5
Notting HillRated ★ 4.5
JokerRated ★ 4.0
On Your Wedding DayRated ★ 4.5
FrozenRated ★ 4.5
My Annoying BrotherRated ★ 4.0
I Can SpeakRated ★ 3.5
The Boss BabyRated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 4.0
200 Pounds BeautyRated ★ 3.0