Titles you rated
Skip and LoaferRated ★ 5.0
Old Fashioned CupcakeRated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.0
Band of SistersRated ★ 3.0
Skam France Season 1Rated ★ 3.5
The World of the MarriedRated ★ 3.5
Oshi no KoRated ★ 1.5
My FamilyRated ★ 5.0- Meet Me After SchoolRated ★ 1.5
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 4.0
Blue Spring RideRated ★ 5.0
Cherry Magic! Thirty Years of Virginity Can Make You a Wizard?!Rated ★ 3.5
One Spring NightRated ★ 4.5
The HeirsRated ★ 3.0
From Five To NineRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 4.0
Love in the MoonlightRated ★ 4.5
Legal HighRated ★ 5.0- Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 5.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 5.0