Titles you rated
Margin CallRated ★ 4.5
No Country for Old MenRated ★ 5.0
Now You See Me 2Rated ★ 4.0
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 2.5
AlienoidRated ★ 2.0
The Big ShortRated ★ 5.0
The Wolf's CallRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 3.0
Little WomenRated ★ 5.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
UprisingRated ★ 2.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 4.5
Iron ManRated ★ 5.0
Venom: Let There Be CarnageRated ★ 3.5
VenomRated ★ 4.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 4.5
The Face ReaderRated ★ 4.0