Titles you rated
SherlockRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 3.0
Jujutsu KaisenRated ★ 3.0
D.P. Season 2Rated ★ 3.0
D.P.Rated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 3.5
The Glory Part 2Rated ★ 4.5
The Queen's GambitRated ★ 4.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
Pippi LongstockingRated ★ 3.5
Gwanggaeto, The Great ConquerorRated ★ 3.0
City HunterRated ★ 3.5
Legend of the PatriotsRated ★ 3.5
Zom 100: Bucket List of the DeadRated ★ 2.5
History of a SalarymanRated ★ 2.5
Warrior Baek Dong SooRated ★ 2.5