Titles you rated
Lovestruck in the CityRated ★ 4.0- Unknown SeoulRated ★ 5.0
- Candy CandyRated ★ 3.0
TriggerRated ★ 2.5
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
The Queen's GambitRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
SomebodyRated ★ 3.0
Money's WarfareRated ★ 3.5
Attic CatRated ★ 3.0- 데스노트Rated ★ 5.0
- 데스노트Rated ★ 5.0
Heart Signal Season 2Rated ★ 3.5
New HeartRated ★ 3.0- My Little MonsterRated ★ 4.0
NANARated ★ 5.0
Gossip GirlRated ★ 3.5
Gossip GirlRated ★ 3.5
Gossip GirlRated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 3.5