Titles you rated
InceptionRated ★ 3.0
Fast FiveRated ★ 3.0
Underworld: AwakeningRated ★ 3.0
DriveRated ★ 3.0
Undisputed III : RedemptionRated ★ 3.0
We Were SoldiersRated ★ 4.0
Police StoryRated ★ 3.0- WishRated ★ 2.0
Rules of the GameRated ★ 2.0
Rocky IIRated ★ 2.0
Public EnemyRated ★ 4.0
Eastern PromisesRated ★ 3.0
Mission: ImpossibleRated ★ 5.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.0
Demolition ManRated ★ 2.0
Red CliffRated ★ 3.0
Gangster HighRated ★ 4.0
My PaparottiRated ★ 3.0
Underworld: EvolutionRated ★ 2.0
Enemy of the StateRated ★ 3.0