Titles you rated
Blood DiamondRated ★ 4.0
Kick-Ass 2Rated ★ 3.5
Kick-AssRated ★ 3.5
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
Death NoteRated ★ 3.5
World War ZRated ★ 2.0
Hellboy II: The Golden ArmyRated ★ 3.5
Live Free or Die HardRated ★ 3.5
ShooterRated ★ 4.0
ThorRated ★ 4.5
Night at the MuseumRated ★ 3.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.5
Dracula UntoldRated ★ 3.5
ChronicleRated ★ 3.5
HauntersRated ★ 3.0
Life of PiRated ★ 1.5
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.5
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 3.5
Journey to the Center of the EarthRated ★ 2.5
Rush Hour 2Rated ★ 4.0