Titles you rated
A Gentle Breeze in the VillageRated ★ 3.5
UpRated ★ 4.0
Anyone But YouRated ★ 2.5
GhostedRated ★ 2.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.5
Yadang: The SnitchRated ★ 3.0
Love UntangledRated ★ 2.5
The BeekeeperRated ★ 3.5
Detective Conan: One-eyed FlashbackRated ★ 3.5
My WayRated ★ 2.5
The IntouchablesRated ★ 3.5
Steel RainRated ★ 3.0
Perfect NumberRated ★ 2.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.0
StellarRated ★ 2.0
Bullet Train ExplosionRated ★ 2.5
LUCK KEYRated ★ 3.0
One Second Ahead, One Second BehindRated ★ 2.5
Look BackRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! The Kasukabe Boys of the Evening SunRated ★ 3.5