Movies
Ratings
430
Warriors of the DawnRated ★ 0.5
Hidden FiguresRated ★ 4.5
LoganRated ★ 5.0
Get OutRated ★ 3.0
ArrivalRated ★ 5.0
OrphanRated ★ 4.5
The Hateful EightRated ★ 5.0
SicarioRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 3.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 4.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.5
LUCK KEYRated ★ 3.0
Don't BreatheRated ★ 4.0
MissingRated ★ 2.5
MasterRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 4.5
The Act of KillingRated ★ 3.0
Eight BelowRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 4.0
The Darjeeling LimitedRated ★ 4.0