Titles you rated
KOKUHORated ★ 4.5
King and the ClownRated ★ 4.0
No Country for Old MenRated ★ 3.5
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 4.5
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0
Call Me by Your NameRated ★ 4.0
The Greatest ShowmanRated ★ 4.0
Farewell My ConcubineRated ★ 5.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
A Clockwork OrangeRated ★ 1.0
The SubstanceRated ★ 3.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.5
InceptionRated ★ 5.0
Saving Private RyanRated ★ 4.0
Cinema ParadisoRated ★ 4.5
Look BackRated ★ 4.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
WickedRated ★ 4.0
Bleak NightRated ★ 4.0