Series
Ratings
43- DoubtRated ★ 3.5
Good or Bad Dong JaeRated ★ 4.0
Golden RainbowRated ★ 2.0
CelebrityRated ★ 0.5
Seolganghwa: snowdropRated ★ 2.0
The PenthouseRated ★ 3.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
The Great Escape Season 1Rated ★ 3.5
Page TurnerRated ★ 3.0
God's Gift - 14 DaysRated ★ 2.5
The Village: Achiara's SecretRated ★ 2.5
The Penthouse Season 3Rated ★ 0.5
The PenthouseRated ★ 1.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 2.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.0
The Escape of the Seven: War for survivalRated ★ 0.5- 사상검증구역: 더 커뮤니티Rated ★ 4.5
365: Repeat the YearRated ★ 4.0
Death's GameRated ★ 1.5