Movies
Ratings
156
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 5.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.5
SunflowerRated ★ 4.5
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 5.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 3.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
Speckles: The TarbosaurusRated ★ 3.0
The NeighborsRated ★ 4.0
Confession of MurderRated ★ 3.5
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 3.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
VeteranRated ★ 4.0
The InternRated ★ 3.5
The PriestsRated ★ 4.0
LUCK KEYRated ★ 4.0