Series
Ratings
12
Mushi-ShiRated ★ 4.5
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 4.0- Blood Blockade BattlefrontRated ★ 3.0
HyoukaRated ★ 2.5
Free!Rated ★ 2.5
Tokyo GhoulRated ★ 3.0
Bungo Stray Dogs Season 1Rated ★ 3.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 3.5
Splash Splash LoveRated ★ 3.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0
Sex EducationRated ★ 3.5
Haikyuu!!Rated ★ 3.5