Series
Ratings
100
Densha otokoRated ★ 4.0
Dragon Ball GTRated ★ 4.0
Solitary Gourmet Season 5Rated ★ 4.0- 원피스 13기 : 임펠다운Rated ★ 4.0
The Man Who Can't Get Married Season 1Rated ★ 5.0
One Piece Season 1: East BlueRated ★ 4.0- 원피스 10기 : 에니에스로비 PART3Rated ★ 4.0
- 원피스 8기 : 에니에스로비 PART1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0- Naruto ShippūdenRated ★ 4.0
Mob Psycho 100Rated ★ 4.0- 원피스 5기Rated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0- 원피스 4기Rated ★ 4.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 4.0- 원피스 2기Rated ★ 4.0
- 원피스 3기Rated ★ 4.0
My Love Story!!Rated ★ 4.5- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.0
The Office Season 3Rated ★ 4.0