Titles you rated
- Physical: AsiaRated ★ 4.5
Crime Scene ZeroRated ★ 4.0- The Great Escape Season 5Rated ★ 3.5
Crime SceneRated ★ 4.5
Law and The CityRated ★ 3.5
The Devil's Plan 2Rated ★ 3.5
Resident PlaybookRated ★ 3.5- 소주 랩소디Rated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.0- Bloody Game Season 3Rated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0- 사상검증구역: 더 커뮤니티Rated ★ 3.5
3 Body ProblemRated ★ 2.5
Reborn RichRated ★ 4.0
Death's GameRated ★ 4.0
Physical: 100 Season 1Rated ★ 3.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 3.5- Doduk JapgiRated ★ 1.5