Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 4.5
GladiatorRated ★ 4.0
BedevilledRated ★ 4.0
Hi, Dharma 2: Showdown In SeoulRated ★ 1.5
Tony TakitaniRated ★ 4.0
Better DaysRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
Female TroubleRated ★ 4.0
Die BadRated ★ 4.0
SonatineRated ★ 4.0
Asian Corridor In HeavenRated ★ 4.5
A Chinese Odyssey Part Two: CinderellaRated ★ 4.5
A Chinese Odyssey Part One: Pandora's BoxRated ★ 4.0
Gangster HighRated ★ 3.0
MotherRated ★ 4.5
The Ballad of NarayamaRated ★ 4.5
The Show Must Go OnRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
Phantom ThreadRated ★ 4.5
Keys to the HeartRated ★ 3.5